Terminarz IV liga pomorska Sezon 2017/2018

wszystkie

 

 

1 Kolejka

Cartusia Kartuzy
Bytovia II Bytów
11:00 | 05.08.2017
Arka II Gdynia
Pogoń Lębork
11:00 | 05.08.2017
Powiśle Dzierzgoń
Gedania Gdańsk
16:00 | 05.08.2017
Grom Nowy Staw
Stolem Gniewino
16:00 | 05.08.2017
GKS Kolbudy
Orkan Rumia
17:00 | 05.08.2017
Jaguar Gdańsk
Sokół Wyczechy
17:00 | 05.08.2017
Gryf Słupsk
GOSRiT Luzino
17:00 | 05.08.2017
Start Miastko
Anioły Garczegorze
17:00 | 05.08.2017
Radunia Stężyca
Kaszubia Kościerzyna
15:00 | 06.08.2017

2 Kolejka

Gedania Gdańsk
GOSRiT Luzino
11:00 | 12.08.2017
Cartusia Kartuzy
Radunia Stężyca
11:00 | 12.08.2017
Sokół Wyczechy
Powiśle Dzierzgoń
13:00 | 12.08.2017
Kaszubia Kościerzyna
GKS Kolbudy
15:00 | 12.08.2017
Orkan Rumia
Jaguar Gdańsk
16:00 | 12.08.2017
Anioły Garczegorze
Arka II Gdynia
16:10 | 12.08.2017
Stolem Gniewino
Start Miastko
16:30 | 12.08.2017
Gryf Słupsk
Grom Nowy Staw
17:00 | 12.08.2017
Bytovia II Bytów
Pogoń Lębork
11:00 | 13.08.2017

3 Kolejka

Arka II Gdynia
Stolem Gniewino
11:00 | 15.08.2017
Powiśle Dzierzgoń
Orkan Rumia
14:00 | 15.08.2017
Grom Nowy Staw
Gedania Gdańsk
14:00 | 15.08.2017
Radunia Stężyca
Bytovia II Bytów
15:00 | 15.08.2017
GKS Kolbudy
Cartusia Kartuzy
17:00 | 15.08.2017
Jaguar Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna
17:00 | 15.08.2017
Sokół Wyczechy
GOSRiT Luzino
17:00 | 15.08.2017
Pogoń Lębork
Anioły Garczegorze
17:00 | 15.08.2017
Start Miastko
Gryf Słupsk
17:00 | 27.09.2017

4 Kolejka

Stolem Gniewino
Pogoń Lębork
11:00 | 19.08.2017
Gedania Gdańsk
Start Miastko
11:00 | 19.08.2017
Sokół Wyczechy
Grom Nowy Staw
11:00 | 19.08.2017
Cartusia Kartuzy
Jaguar Gdańsk
11:00 | 19.08.2017
Kaszubia Kościerzyna
Powiśle Dzierzgoń
15:00 | 19.08.2017
Orkan Rumia
GOSRiT Luzino
16:00 | 19.08.2017
Gryf Słupsk
Arka II Gdynia
17:00 | 19.08.2017
Bytovia II Bytów
Anioły Garczegorze
15:00 | 20.08.2017
Radunia Stężyca
GKS Kolbudy
15:00 | 20.08.2017

5 Kolejka

Start Miastko
Sokół Wyczechy
18:00 | 25.08.2017
GOSRiT Luzino
Kaszubia Kościerzyna
13:00 | 26.08.2017
Powiśle Dzierzgoń
Cartusia Kartuzy
16:00 | 26.08.2017
Grom Nowy Staw
Orkan Rumia
16:00 | 26.08.2017
Anioły Garczegorze
Stolem Gniewino
16:10 | 26.08.2017
GKS Kolbudy
Bytovia II Bytów
17:00 | 26.08.2017
Jaguar Gdańsk
Radunia Stężyca
17:00 | 26.08.2017
Arka II Gdynia
Gedania Gdańsk
11:00 | 27.08.2017
Pogoń Lębork
Gryf Słupsk
17:00 | 27.08.2017

6 Kolejka

Gedania Gdańsk
Pogoń Lębork
11:00 | 02.09.2017
Orkan Rumia
Start Miastko
11:00 | 02.09.2017
Cartusia Kartuzy
GOSRiT Luzino
11:00 | 02.09.2017
Sokół Wyczechy
Arka II Gdynia
15:00 | 02.09.2017
Kaszubia Kościerzyna
Grom Nowy Staw
15:00 | 02.09.2017
GKS Kolbudy
Jaguar Gdańsk
15:00 | 02.09.2017
Radunia Stężyca
Powiśle Dzierzgoń
16:00 | 02.09.2017
Gryf Słupsk
Anioły Garczegorze
17:00 | 02.09.2017
Bytovia II Bytów
Stolem Gniewino
11:00 | 03.09.2017

7 Kolejka

Stolem Gniewino
Gryf Słupsk
11:00 | 09.09.2017
Jaguar Gdańsk
Bytovia II Bytów
16:00 | 09.09.2017
Powiśle Dzierzgoń
GKS Kolbudy
16:00 | 09.09.2017
GOSRiT Luzino
Radunia Stężyca
16:00 | 09.09.2017
Grom Nowy Staw
Cartusia Kartuzy
16:00 | 09.09.2017
Start Miastko
Kaszubia Kościerzyna
17:00 | 09.09.2017
Arka II Gdynia
Orkan Rumia
11:00 | 10.09.2017
Anioły Garczegorze
Gedania Gdańsk
14:10 | 10.09.2017
Pogoń Lębork
Sokół Wyczechy
12:00 | 25.11.2017

8 Kolejka

Cartusia Kartuzy
Start Miastko
11:00 | 16.09.2017
Gedania Gdańsk
Stolem Gniewino
14:00 | 16.09.2017
GKS Kolbudy
GOSRiT Luzino
15:00 | 16.09.2017
Kaszubia Kościerzyna
Arka II Gdynia
15:00 | 16.09.2017
Orkan Rumia
Pogoń Lębork
16:00 | 16.09.2017
Jaguar Gdańsk
Powiśle Dzierzgoń
16:00 | 16.09.2017
Sokół Wyczechy
Anioły Garczegorze
17:00 | 16.09.2017
Bytovia II Bytów
Gryf Słupsk
11:00 | 17.09.2017
Radunia Stężyca
Grom Nowy Staw
15:00 | 17.09.2017

9 Kolejka

Stolem Gniewino
Sokół Wyczechy
13:00 | 23.09.2017
Gryf Słupsk
Gedania Gdańsk
14:00 | 23.09.2017
Grom Nowy Staw
GKS Kolbudy
15:00 | 23.09.2017
Powiśle Dzierzgoń
Bytovia II Bytów
16:00 | 23.09.2017
GOSRiT Luzino
Jaguar Gdańsk
16:00 | 23.09.2017
Pogoń Lębork
Kaszubia Kościerzyna
16:30 | 23.09.2017
Start Miastko
Radunia Stężyca
17:00 | 23.09.2017
Arka II Gdynia
Cartusia Kartuzy
11:00 | 24.09.2017
Anioły Garczegorze
Orkan Rumia
14:10 | 24.09.2017

10 Kolejka

Kaszubia Kościerzyna
Anioły Garczegorze
11:00 | 30.09.2017
GKS Kolbudy
Start Miastko
15:00 | 30.09.2017
Sokół Wyczechy
Gryf Słupsk
16:00 | 30.09.2017
Orkan Rumia
Stolem Gniewino
16:00 | 30.09.2017
Jaguar Gdańsk
Grom Nowy Staw
16:00 | 30.09.2017
Powiśle Dzierzgoń
GOSRiT Luzino
16:00 | 30.09.2017
Bytovia II Bytów
Gedania Gdańsk
11:00 | 01.10.2017
Cartusia Kartuzy
Pogoń Lębork
11:00 | 01.10.2017
Radunia Stężyca
Arka II Gdynia
15:00 | 01.10.2017

11 Kolejka

Gedania Gdańsk
Sokół Wyczechy
11:00 | 07.10.2017
Stolem Gniewino
Kaszubia Kościerzyna
13:00 | 07.10.2017
Gryf Słupsk
Orkan Rumia
14:00 | 07.10.2017
Grom Nowy Staw
Powiśle Dzierzgoń
14:00 | 07.10.2017
GOSRiT Luzino
Bytovia II Bytów
14:30 | 07.10.2017
Pogoń Lębork
Radunia Stężyca
16:00 | 07.10.2017
Start Miastko
Jaguar Gdańsk
16:00 | 07.10.2017
Arka II Gdynia
GKS Kolbudy
11:00 | 08.10.2017
Anioły Garczegorze
Cartusia Kartuzy
14:10 | 08.10.2017

12 Kolejka

Kaszubia Kościerzyna
Gryf Słupsk
11:00 | 14.10.2017
Cartusia Kartuzy
Stolem Gniewino
11:00 | 14.10.2017
GKS Kolbudy
Pogoń Lębork
14:00 | 14.10.2017
Powiśle Dzierzgoń
Start Miastko
14:00 | 14.10.2017
Orkan Rumia
Gedania Gdańsk
15:00 | 14.10.2017
Jaguar Gdańsk
Arka II Gdynia
15:00 | 14.10.2017
GOSRiT Luzino
Grom Nowy Staw
15:00 | 14.10.2017
Bytovia II Bytów
Sokół Wyczechy
11:00 | 15.10.2017
Radunia Stężyca
Anioły Garczegorze
15:00 | 15.10.2017

13 Kolejka

Arka II Gdynia
Powiśle Dzierzgoń
11:00 | 21.10.2017
Stolem Gniewino
Radunia Stężyca
11:00 | 21.10.2017
Gedania Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna
11:00 | 21.10.2017
Grom Nowy Staw
Bytovia II Bytów
13:00 | 21.10.2017
Gryf Słupsk
Cartusia Kartuzy
14:00 | 21.10.2017
Sokół Wyczechy
Orkan Rumia
14:00 | 21.10.2017
Start Miastko
GOSRiT Luzino
15:00 | 21.10.2017
Pogoń Lębork
Jaguar Gdańsk
15:00 | 21.10.2017
Anioły Garczegorze
GKS Kolbudy
14:10 | 22.10.2017

14 Kolejka

Kaszubia Kościerzyna
Sokół Wyczechy
13:00 | 28.10.2017
Grom Nowy Staw
Start Miastko
13:00 | 28.10.2017
Powiśle Dzierzgoń
Pogoń Lębork
14:00 | 28.10.2017
GOSRiT Luzino
Arka II Gdynia
15:00 | 28.10.2017
Bytovia II Bytów
Orkan Rumia
11:00 | 29.10.2017
Radunia Stężyca
Gryf Słupsk
14:00 | 29.10.2017
Cartusia Kartuzy
Gedania Gdańsk
11:00 | 25.11.2017
Stolem Gniewino
GKS Kolbudy
12:00 | 25.11.2017
Jaguar Gdańsk
Anioły Garczegorze
13:00 | 25.11.2017

15 Kolejka

Arka II Gdynia
Grom Nowy Staw
11:00 | 04.11.2017
Gedania Gdańsk
Radunia Stężyca
11:00 | 04.11.2017
Stolem Gniewino
Jaguar Gdańsk
12:00 | 04.11.2017
Start Miastko
Bytovia II Bytów
13:00 | 04.11.2017
Pogoń Lębork
GOSRiT Luzino
13:00 | 04.11.2017
Gryf Słupsk
GKS Kolbudy
13:00 | 04.11.2017
Sokół Wyczechy
Cartusia Kartuzy
14:00 | 04.11.2017
Orkan Rumia
Kaszubia Kościerzyna
12:00 | 05.11.2017
Anioły Garczegorze
Powiśle Dzierzgoń
14:10 | 05.11.2017

16 Kolejka

Cartusia Kartuzy
Orkan Rumia
11:00 | 11.11.2017
Gedania Gdańsk
GKS Kolbudy
11:00 | 11.11.2017
Jaguar Gdańsk
Gryf Słupsk
13:00 | 11.11.2017
Powiśle Dzierzgoń
Stolem Gniewino
13:00 | 11.11.2017
Grom Nowy Staw
Pogoń Lębork
13:00 | 11.11.2017
Bytovia II Bytów
Kaszubia Kościerzyna
11:00 | 12.11.2017
Start Miastko
Arka II Gdynia
12:00 | 12.11.2017
Radunia Stężyca
Sokół Wyczechy
13:00 | 12.11.2017
GOSRiT Luzino
Anioły Garczegorze
13:00 | 12.11.2017

17 Kolejka

Arka II Gdynia
Bytovia II Bytów
11:00 | 18.11.2017
Gedania Gdańsk
Jaguar Gdańsk
11:00 | 18.11.2017
Kaszubia Kościerzyna
Cartusia Kartuzy
11:00 | 18.11.2017
Pogoń Lębork
Start Miastko
13:00 | 18.11.2017
Stolem Gniewino
GOSRiT Luzino
13:00 | 18.11.2017
Gryf Słupsk
Powiśle Dzierzgoń
13:00 | 18.11.2017
Sokół Wyczechy
GKS Kolbudy
13:00 | 18.11.2017
Orkan Rumia
Radunia Stężyca
12:00 | 19.11.2017
Anioły Garczegorze
Grom Nowy Staw
17:00 | 02.05.2018

18 Kolejka

Pogoń Lębork
Arka II Gdynia
15:00 | 10.03.2018
Gedania Gdańsk
Powiśle Dzierzgoń
18:00 | 10.03.2018
Bytovia II Bytów
Cartusia Kartuzy
11:00 | 11.03.2018
GOSRiT Luzino
Gryf Słupsk
16:30 | 25.04.2018
Orkan Rumia
GKS Kolbudy
18:30 | 09.05.2018
Anioły Garczegorze
Start Miastko
17:00 | 16.05.2018
Sokół Wyczechy
Jaguar Gdańsk
17:00 | 23.05.2018
Stolem Gniewino
Grom Nowy Staw
17:00 | 06.06.2018
Kaszubia Kościerzyna
Radunia Stężyca
17:30 | 06.06.2018

19 Kolejka

Grom Nowy Staw
Gryf Słupsk
14:00 | 17.03.2018
Jaguar Gdańsk
Orkan Rumia
15:30 | 17.03.2018
Pogoń Lębork
Bytovia II Bytów
16:00 | 17.03.2018
Arka II Gdynia
Anioły Garczegorze
11:00 | 18.03.2018
GKS Kolbudy
Kaszubia Kościerzyna
14:00 | 18.03.2018
Radunia Stężyca
Cartusia Kartuzy
15:00 | 18.03.2018
Start Miastko
Stolem Gniewino
13:00 | 01.05.2018
Powiśle Dzierzgoń
Sokół Wyczechy
16:00 | 03.05.2018
GOSRiT Luzino
Gedania Gdańsk
18:00 | 16.05.2018

20 Kolejka

Gedania Gdańsk
Grom Nowy Staw
11:00 | 24.03.2018
GOSRiT Luzino
Sokół Wyczechy
12:00 | 24.03.2018
Cartusia Kartuzy
GKS Kolbudy
13:00 | 24.03.2018
Gryf Słupsk
Start Miastko
14:00 | 24.03.2018
Orkan Rumia
Powiśle Dzierzgoń
15:00 | 24.03.2018
Stolem Gniewino
Arka II Gdynia
19:00 | 24.03.2018
Bytovia II Bytów
Radunia Stężyca
11:00 | 25.03.2018
Anioły Garczegorze
Pogoń Lębork
14:00 | 25.03.2018
Kaszubia Kościerzyna
Jaguar Gdańsk
18:00 | 09.05.2018

21 Kolejka

Arka II Gdynia
Gryf Słupsk
15:30 | 28.03.2018
Pogoń Lębork
Stolem Gniewino
16:30 | 28.03.2018
Jaguar Gdańsk
Cartusia Kartuzy
11:00 | 31.03.2018
GOSRiT Luzino
Orkan Rumia
12:00 | 31.03.2018
GKS Kolbudy
Radunia Stężyca
12:00 | 31.03.2018
Grom Nowy Staw
Sokół Wyczechy
14:00 | 31.03.2018
Anioły Garczegorze
Bytovia II Bytów
14:00 | 31.03.2018
Powiśle Dzierzgoń
Kaszubia Kościerzyna
14:00 | 31.03.2018
Start Miastko
Gedania Gdańsk
15:00 | 31.03.2018

22 Kolejka

Gedania Gdańsk
Arka II Gdynia
11:00 | 07.04.2018
Radunia Stężyca
Jaguar Gdańsk
12:00 | 07.04.2018
Stolem Gniewino
0:3
(walkower)
Anioły Garczegorze
12:00 | 07.04.2018
Cartusia Kartuzy
Powiśle Dzierzgoń
13:00 | 07.04.2018
Kaszubia Kościerzyna
GOSRiT Luzino
15:00 | 07.04.2018
Sokół Wyczechy
Start Miastko
15:00 | 07.04.2018
Gryf Słupsk
Pogoń Lębork
15:00 | 07.04.2018
Orkan Rumia
Grom Nowy Staw
16:00 | 07.04.2018
Bytovia II Bytów
GKS Kolbudy
11:00 | 08.04.2018

23 Kolejka

Stolem Gniewino
Bytovia II Bytów
13:00 | 14.04.2018
Grom Nowy Staw
Kaszubia Kościerzyna
14:00 | 14.04.2018
Jaguar Gdańsk
GKS Kolbudy
15:30 | 14.04.2018
GOSRiT Luzino
Cartusia Kartuzy
16:00 | 14.04.2018
Powiśle Dzierzgoń
Radunia Stężyca
16:00 | 14.04.2018
Pogoń Lębork
Gedania Gdańsk
17:00 | 14.04.2018
Start Miastko
Orkan Rumia
17:00 | 14.04.2018
Arka II Gdynia
Sokół Wyczechy
11:00 | 15.04.2018
Anioły Garczegorze
Gryf Słupsk
16:00 | 15.04.2018

24 Kolejka

Gedania Gdańsk
Anioły Garczegorze
11:00 | 21.04.2018
Cartusia Kartuzy
Grom Nowy Staw
13:00 | 21.04.2018
GKS Kolbudy
Powiśle Dzierzgoń
15:00 | 21.04.2018
Kaszubia Kościerzyna
Start Miastko
15:00 | 21.04.2018
Sokół Wyczechy
Pogoń Lębork
15:00 | 21.04.2018
Orkan Rumia
Arka II Gdynia
16:00 | 21.04.2018
Bytovia II Bytów
Jaguar Gdańsk
11:00 | 22.04.2018
Radunia Stężyca
GOSRiT Luzino
15:00 | 22.04.2018
Gryf Słupsk
Stolem Gniewino
15:00 | 22.04.2018

25 Kolejka

Arka II Gdynia
Kaszubia Kościerzyna
11:00 | 28.04.2018
Stolem Gniewino
Gedania Gdańsk
13:00 | 28.04.2018
Grom Nowy Staw
Radunia Stężyca
14:00 | 28.04.2018
Gryf Słupsk
Bytovia II Bytów
15:00 | 28.04.2018
GOSRiT Luzino
GKS Kolbudy
16:00 | 28.04.2018
Powiśle Dzierzgoń
Jaguar Gdańsk
16:00 | 28.04.2018
Pogoń Lębork
Orkan Rumia
17:00 | 28.04.2018
Start Miastko
Cartusia Kartuzy
17:00 | 28.04.2018
Anioły Garczegorze
Sokół Wyczechy
14:00 | 29.04.2018

26 Kolejka

Kaszubia Kościerzyna
Pogoń Lębork
11:00 | 05.05.2018
Gedania Gdańsk
Gryf Słupsk
11:00 | 05.05.2018
Cartusia Kartuzy
Arka II Gdynia
13:00 | 05.05.2018
Sokół Wyczechy
Stolem Gniewino
15:00 | 05.05.2018
GKS Kolbudy
Grom Nowy Staw
16:00 | 05.05.2018
Orkan Rumia
Anioły Garczegorze
16:00 | 05.05.2018
Jaguar Gdańsk
GOSRiT Luzino
17:00 | 05.05.2018
Bytovia II Bytów
Powiśle Dzierzgoń
11:00 | 06.05.2018
Radunia Stężyca
Start Miastko
15:00 | 06.05.2018

27 Kolejka

Gedania Gdańsk
Bytovia II Bytów
11:00 | 12.05.2018
Stolem Gniewino
Orkan Rumia
12:00 | 12.05.2018
Start Miastko
GKS Kolbudy
12:00 | 12.05.2018
Grom Nowy Staw
Jaguar Gdańsk
13:00 | 12.05.2018
GOSRiT Luzino
Powiśle Dzierzgoń
16:00 | 12.05.2018
Pogoń Lębork
Cartusia Kartuzy
17:00 | 12.05.2018
Anioły Garczegorze
Kaszubia Kościerzyna
16:00 | 13.05.2018
Gryf Słupsk
Sokół Wyczechy
17:00 | 13.05.2018
Arka II Gdynia
Radunia Stężyca
17:00 | 13.05.2018

28 Kolejka

Cartusia Kartuzy
Anioły Garczegorze
13:00 | 19.05.2018
GKS Kolbudy
Arka II Gdynia
14:00 | 19.05.2018
Kaszubia Kościerzyna
Stolem Gniewino
15:00 | 19.05.2018
Sokół Wyczechy
Gedania Gdańsk
15:00 | 19.05.2018
Powiśle Dzierzgoń
Grom Nowy Staw
17:00 | 19.05.2018
Jaguar Gdańsk
Start Miastko
17:00 | 19.05.2018
Orkan Rumia
Gryf Słupsk
12:00 | 20.05.2018
Radunia Stężyca
Pogoń Lębork
15:00 | 20.05.2018
Bytovia II Bytów
GOSRiT Luzino
17:00 | 20.05.2018

29 Kolejka

Anioły Garczegorze
Radunia Stężyca
12:00 | 26.05.2018
Start Miastko
Powiśle Dzierzgoń
14:00 | 26.05.2018
Grom Nowy Staw
GOSRiT Luzino
14:00 | 26.05.2018
Sokół Wyczechy
Bytovia II Bytów
15:00 | 26.05.2018
Stolem Gniewino
Cartusia Kartuzy
16:00 | 26.05.2018
Pogoń Lębork
GKS Kolbudy
17:00 | 26.05.2018
Gedania Gdańsk
Orkan Rumia
11:00 | 27.05.2018
Arka II Gdynia
Jaguar Gdańsk
11:00 | 27.05.2018
Gryf Słupsk
Kaszubia Kościerzyna
17:00 | 27.05.2018

30 Kolejka

GOSRiT Luzino
Start Miastko
17:00 | 30.05.2018
Kaszubia Kościerzyna
Gedania Gdańsk
17:30 | 30.05.2018
Powiśle Dzierzgoń
Arka II Gdynia
17:30 | 30.05.2018
Bytovia II Bytów
Grom Nowy Staw
11:00 | 31.05.2018
Orkan Rumia
Sokół Wyczechy
13:30 | 31.05.2018
Radunia Stężyca
Stolem Gniewino
15:00 | 31.05.2018
Cartusia Kartuzy
Gryf Słupsk
15:00 | 31.05.2018
Jaguar Gdańsk
Pogoń Lębork
17:00 | 31.05.2018
GKS Kolbudy
Anioły Garczegorze
18:00 | 31.05.2018

31 Kolejka

Sokół Wyczechy
Kaszubia Kościerzyna
15:30 | 02.06.2018
Gedania Gdańsk
Cartusia Kartuzy
11:00 | 03.06.2018
Gryf Słupsk
Radunia Stężyca
12:00 | 03.06.2018
Orkan Rumia
Bytovia II Bytów
12:00 | 03.06.2018
Start Miastko
Grom Nowy Staw
12:00 | 03.06.2018
Arka II Gdynia
GOSRiT Luzino
13:00 | 03.06.2018
Anioły Garczegorze
Jaguar Gdańsk
14:00 | 03.06.2018
GKS Kolbudy
Stolem Gniewino
17:00 | 03.06.2018
Pogoń Lębork
Powiśle Dzierzgoń
17:00 | 03.06.2018

32 Kolejka

Cartusia Kartuzy
Sokół Wyczechy
13:00 | 09.06.2018
Grom Nowy Staw
Arka II Gdynia
14:00 | 09.06.2018
GOSRiT Luzino
Pogoń Lębork
16:00 | 09.06.2018
Powiśle Dzierzgoń
Anioły Garczegorze
17:00 | 09.06.2018
Jaguar Gdańsk
Stolem Gniewino
17:00 | 09.06.2018
Bytovia II Bytów
Start Miastko
18:00 | 09.06.2018
GKS Kolbudy
Gryf Słupsk
18:00 | 09.06.2018
Radunia Stężyca
Gedania Gdańsk
15:00 | 10.06.2018
Kaszubia Kościerzyna
Orkan Rumia
17:00 | 10.06.2018

33 Kolejka

Gryf Słupsk
Jaguar Gdańsk
13:00 | 16.06.2018
Orkan Rumia
Cartusia Kartuzy
13:00 | 16.06.2018
GKS Kolbudy
Gedania Gdańsk
13:00 | 16.06.2018
Kaszubia Kościerzyna
Bytovia II Bytów
13:00 | 16.06.2018
Stolem Gniewino
Powiśle Dzierzgoń
13:00 | 16.06.2018
Anioły Garczegorze
GOSRiT Luzino
13:00 | 16.06.2018
Pogoń Lębork
Grom Nowy Staw
13:00 | 16.06.2018
Arka II Gdynia
Start Miastko
13:00 | 16.06.2018
Sokół Wyczechy
Radunia Stężyca
15:00 | 16.06.2018

34 Kolejka

Jaguar Gdańsk
Gedania Gdańsk
18:00 | 20.06.2018
GOSRiT Luzino
Stolem Gniewino
13:00 | 23.06.2018
Cartusia Kartuzy
Kaszubia Kościerzyna
17:00 | 23.06.2018
Start Miastko
Pogoń Lębork
17:00 | 23.06.2018
Grom Nowy Staw
Anioły Garczegorze
17:00 | 23.06.2018
Powiśle Dzierzgoń
Gryf Słupsk
17:00 | 23.06.2018
Bytovia II Bytów
Arka II Gdynia
17:00 | 23.06.2018
GKS Kolbudy
Sokół Wyczechy
17:00 | 23.06.2018
Radunia Stężyca
Orkan Rumia
17:00 | 23.06.2018