Adam Mesjasz
08-03-1993 (lat 31)
Częstochowa
Częstochowa
Polska
Obrońca
188 cm
85 kg
Sezon | Rozgrywki | Drużyna | podst | z ławki | czas | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | III liga, gr. III | Raków II Częstochowa (wiosna) | 9 | 810 min | 1 | 1 | 2 | Zobacz szczegóły » | ||
2023/2024 | II liga | Skra Częstochowa (jesień) | 15 | 3 | 1365 min | 1 | 5 | 1 | Zobacz szczegóły » | |
2022/2023 | I liga | Skra Częstochowa | 28 | 1 | 2526 min | 2 | 4 | Zobacz szczegóły » | ||
2021/2022 | I liga | Skra Częstochowa | 32 | 2880 min | 7 | 1 | Zobacz szczegóły » | |||
2020/2021 | II liga | Skra Częstochowa | 24 | 2096 min | 1 | 6 | 4 | Zobacz szczegóły » | ||
2019/2020 | II liga | Skra Częstochowa (wiosna) | 14 | 1260 min | 3 | 2 | Zobacz szczegóły » | |||
2019/2020 | I liga | Odra Opole (jesień) | 4 | 1 | 378 min | 1 | Zobacz szczegóły » | |||
2018/2019 | II liga | Pogoń Siedlce (wiosna) | 12 | 1080 min | 2 | 1 | 1 | Zobacz szczegóły » | ||
2018/2019 | I liga | Raków Częstochowa (jesień) | Zobacz szczegóły » | |||||||
2017/2018 | I Liga | Raków Częstochowa | 1 | 12 | 260 min | 1 | 2 | Zobacz szczegóły » | ||
2016/2017 | II liga | Raków Częstochowa | 14 | 9 | 1386 min | 1 | 1 | 1 | Zobacz szczegóły » | |
2015/2016 | II liga | Raków Częstochowa | 5 | 2 | 451 min | 2 | 2 | Zobacz szczegóły » |
I liga 2019/2020 Odra Opole
mecze:
5
Podstawowy:
4
Z ławki:
1
Czas na boisku:
378 min
0
0
0
1
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miedź Legnica | 0 - 0 | Odra Opole (szczegóły) | 18:00 27-07-2019 | R | |||||||
2 | Odra Opole | 0 - 1 | Puszcza Niepołomice (szczegóły) | 19:45 02-08-2019 | P | |||||||
3 | GKS Tychy | 4 - 1 | Odra Opole (szczegóły) | 18:00 10-08-2019 | P | |||||||
4 | Odra Opole | 0 - 1 | Stomil Olsztyn (szczegóły) | 17:30 16-08-2019 | P | 90 | ||||||
5 | GKS Bełchatów | 1 - 0 | Odra Opole (szczegóły) | 19:00 21-08-2019 | P | 90 | ||||||
6 | Odra Opole | 0 - 0 | Radomiak Radom (szczegóły) | 19:45 24-08-2019 | R | |||||||
7 | GKS Jastrzębie | 2 - 0 | Odra Opole (szczegóły) | 19:00 31-08-2019 | P | 18 | ||||||
8 | Warta Poznań | 3 - 0 | Odra Opole (szczegóły) | 20:00 18-09-2019 | P | 90 | ||||||
9 | Odra Opole | 1 - 1 | Sandecja Nowy Sącz (szczegóły) | 19:45 13-09-2019 | R | 90 | 1 | |||||
10 | Chrobry Głogów | 3 - 2 | Odra Opole (szczegóły) | 18:00 21-09-2019 | P | |||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
11 | Odra Opole | 1 - 1 | Zagłębie Sosnowiec (szczegóły) | 18:00 29-09-2019 | R | |||||||
12 | Chojniczanka Chojnice | 1 - 2 | Odra Opole (szczegóły) | 18:00 05-10-2019 | Z | |||||||
13 | Odra Opole | 1 - 0 | Stal Mielec (szczegóły) | 17:30 24-10-2019 | Z | |||||||
14 | Wigry Suwałki | 1 - 0 | Odra Opole (szczegóły) | 18:00 18-10-2019 | P | |||||||
15 | Odra Opole | 0 - 2 | Podbeskidzie Bielsko-Biała (szczegóły) | 15:00 27-10-2019 | P | |||||||
16 | Olimpia Grudziądz | 3 - 1 | Odra Opole (szczegóły) | 17:00 02-11-2019 | P | |||||||
17 | Odra Opole | 2 - 0 | KS Nieciecza (szczegóły) | 17:00 09-11-2019 | Z | |||||||
18 | Odra Opole | 3 - 0 | Miedź Legnica (szczegóły) | 17:30 27-11-2019 | Z | |||||||
19 | Puszcza Niepołomice | 1 - 2 | Odra Opole (szczegóły) | 18:00 22-11-2019 | Z | |||||||
20 | Odra Opole | 0 - 0 | GKS Tychy (szczegóły) | 15:00 01-12-2019 | R | |||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
21 | Stomil Olsztyn | 4 - 2 | Odra Opole (szczegóły) | 17:30 29-02-2020 | P | |||||||
22 | Odra Opole | 1 - 0 | GKS Bełchatów (szczegóły) | 18:00 06-03-2020 | Z | |||||||
23 | Radomiak Radom | 0 - 0 | Odra Opole (szczegóły) | 18:10 04-06-2020 | R | |||||||
24 | Odra Opole | 1 - 2 | GKS Jastrzębie (szczegóły) | 17:00 07-06-2020 | P | |||||||
25 | Odra Opole | 2 - 0 | Warta Poznań (szczegóły) | 15:10 13-06-2020 | Z | |||||||
26 | Sandecja Nowy Sącz | 1 - 1 | Odra Opole (szczegóły) | 20:40 16-06-2020 | R | |||||||
27 | Odra Opole | 1 - 0 | Chrobry Głogów (szczegóły) | 20:10 19-06-2020 | Z | |||||||
28 | Zagłębie Sosnowiec | 1 - 3 | Odra Opole (szczegóły) | 20:10 26-06-2020 | Z | |||||||
29 | Odra Opole | 0 - 0 | Chojniczanka Chojnice (szczegóły) | 15:00 30-06-2020 | R | |||||||
30 | Stal Mielec | 1 - 1 | Odra Opole (szczegóły) | 15:10 04-07-2020 | R | |||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
31 | Odra Opole | 1 - 0 | Wigry Suwałki (szczegóły) | 16:00 10-07-2020 | Z | |||||||
32 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 4 - 3 | Odra Opole (szczegóły) | 18:10 15-07-2020 | P | |||||||
33 | Odra Opole | 1 - 0 | Olimpia Grudziądz (szczegóły) | 18:00 19-07-2020 | Z | |||||||
34 | KS Nieciecza | 1 - 0 | Odra Opole (szczegóły) | 17:40 25-07-2020 | P |