94'
supporters
94'
timer
KONIEC! Fantastyczne zwycięstwo Arki. Brawo! Wygrywamy 3:0 na terenie 3. zespołu I ligi!
92'
supporters
Fantastycznie bawia się i świętują kibice Arki. Nareszcie mają okazję!
90'
Nalepa wysoko nad bramką.
90'
Mamy jeszcze korner. Wywlczył go Ława.
89'
4 minuty doliczone!
86'
86'
Świetnie urwał się Paweł Wojowski i Kaczmarek ratuje się faulem taktycznym. Sędzia nie ma wątpliwości - czerwona i zjazd do szatni.
86'
czerwona_kartka
CZERWONA dla Kaczmarka! Siły wyrównane!
85'
Kolejny przechwyt Nalepy. Nieoceniona jest dziś jego i Ławy praca w środku pola.
85'
Strzela Aleksander i broni Miszczuk. Wszystko pewnie chwyta dziś Kuba.
83'
Łukasiewicz przecina prostopadłe podanie do Aleksandra. Arka znów przy piłce.
83'
7 minut do końca. Nalepa haruje jak wół w środku pola i jest faulowany. Arka do końca!
81'
zolta_kartka
Kartka dla Kowala.
81'
Brakuje pomysłu i miejsca gospodarzom. Arka od dłuższej chwili kontroluje sytuację.
79'
Na boisku leży sponiewierany Wardziński. Sędzia przerywa grę gwizdkiem.
79'
Wojowski! Złe wybicie piłki stoperów Olimpii i Paweł mógł po raz drugi dziś zaskoczyć Sapelę. Tym razem źle trafił w piłkę.
78'
Kartka dla Łabędzkiego za faul na Wardzińskim.
77'
Sobieraj przecina ostre dośsrodkownie Kaczmarka. Po chwili piłkę gubi Rogalski i mamy chwilę oddechu.
77'
Olimpia raz po raz próbuje długimi wrzutkami szukać napastników. Obrońcy Arki na razie czujni. Radzą sobie w większości przypadków.
73'
change
Boisko opuszcza: 8. Marcus da Silva, a w jego miejsce wchodzi: 7. Łukasz Kowalski
72'
Do gry gotowy też jest już Kowalski.
72'
Olimpia znów w polu karnym Arki. Szykuje się ciężkie 15 minut... Dobrze, że jest zaliczka.
71'
Arka! Marcus na długi słupek, z ostrego kąta Wojowski, w ręce Sapeli.
71'
change
Boisko opuszcza: 11. Michał Szubert, a w jego miejsce wchodzi: 17. Maciej Wardziński
70'
Niesamowity fart Arki. Napastnik gospodarzy wyprzeda stoperów Arki i uderza lekkim lobem na bramkę. Piłka znów o pół metra od bramki!
69'
Do gry gotowy już za chwilę Wardziński.
69'
Rozbita głowa Szuberta. Arka chwilowo w dziewięciu...
69'
supporters
"Jesteśmy zawsze tam!"
68'
Ufff... Po stałym frgmencie gry mocno uderzał Trzepacz. Centymetry obok bramki. Było gorąco!
68'
supporters
Bardzo mocno ucichł sektor Arkowców. Gospodarze z licznymi okrzykami patriotycznymi.
67'
Rekonwalescent Smoliński na boisku.
67'
change
Boisko opuszcza: 7. Robert Szczot, a w jego miejsce wchodzi: 11. Marcin Smoliński
65'
Odważnie Łabędzki. Huknął z... 40 metrów.
64'
Mnóstwo pracy wykonuje teraz Szubert, naciskając stoperów Olimpii.
64'
Piłka raz po raz w polu karnym Arki, a to dopiero 64 minuta...
63'
supporters
"Tylko polska narodowa, hej"
62'
supporters
Petardy hukowe na sektorze gospodarzy. Jest głosno:)
62'
Arka w głębokiej obronie. Mieliśmy dwie kontry zakonczone nieudanymi ostatnimi podaniami.
61'
supporters
Gospodarze z oprawą "Śmierć wrogom ojczyzny".
58'
Trzepacz na głowę Cieślińskiego, który z 5 metrów obok bramki! Olimpia będzie dziś jeszcze groźna.
58'
Tymczasem Olimpia już TRZEMA napastnikami.
57'
Od razu rekcja trenera. Schodzi Lech za niego oczywiście Łukasiewicz. Zagra z Sobierajem na pozycji ostatniego obrońcy.
57'
change
Boisko opuszcza: 19. Grzegorz Lech, a w jego miejsce wchodzi: 6. Antoni Łukasiewicz
56'
ggg
56'
change
Boisko opuszcza: 25. Bartosz Jaroch, a w jego miejsce wchodzi: 17. Oskar Trzepacz
56'
Niestety, ale było to do przewidzenia. Nawet rozmawialiśmy na ten temat w przerwie meczu, żę Alana trzeba zdjąć jak najszybciej.
55'
Alan Fialho traci piłkę na 30. metrze i od razu łapie za rekę rywala. Sędzia pokazuje mu drugie żółtko i wyrzuca z boiska.
55'
CZERWONA dla Alana!
53'
Szubert z 10 metrów nad bramką. Z autu Warcholak, ktoś strącił do Szuberta, a ten lekko nad bramką. Można było wycisnąc z tego więcej.
52'
supporters
"O Areczko, Areczko Areczko..."
52'
supporters
ARKA GDYNIA! Nasz sektor nie milknie ani na moment.
50'
Olimpia przycisnęła i po zagraniu Kaczmarka bliski szczęścia był Piter-Bućko. Trzeba uważać, bo gospodarze nie mają już nic do stracenia.
48'
Kolejna świetna interwencja Sobieraja. Bezbłędny jest dziś kapitan Arki.
47'
Marcus ledwo sięgnął piłkę i broni Sapela.
47'
Glauber wywalczył rzut rożny. Arka rzuciła się jakby przegrywła ten mecz. Z kornera Nalepa.
47'
Trener Kubicki rzucił do gry wszystko co ma. Olimpia zagra na jednego defensywnego pomocnika. W 47 minucie mogło być już 4:0! Wojowski nie domknął zagrania Szuberta z prawego skrzydła.
46'
change
Boisko opuszcza: 14. Dariusz Kłus, a w jego miejsce wchodzi: 18. Adam Cieśliński
45'
timer
"Tylko zwycięstwo" - skandują kibice Olimpii:) wejdzie Cieśliński w zespole gospodarzy.
45'
Arka oddała bodaj 7 celnych strzałów, a prym wiodą dziś Brazylijczycy. Marcus i Alan po golu, a Glauber z cudowną asystą.
45'
timer
Koniec I połowy. PERFEKCYJNE 45 minut Arki. Oby tak do końca!
43'
Setka dla Olimpii! Kaczmarek mija jadących na wślizgach Warcholaka i Sobieraja, uderza, ale tam jak spod ziemi wyrasta kolejny obrońca i blokuje piłkę. Co za ambicja!
42'
Marcus rozrywa do Glaubera, ten perfekcyjnie w pełnym biegu zagrywa w środek pola karnego, skąd wbiegający w pełnym biegu Wojowski pakuje ją prawą nogą do siatki!
42'
FE-NO-ME-NAL-NA akcja ARKI!!!!!
41'
Co tu się dzieje! Demolka!
41'
gol_akcja
3:0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
40'
Groźnie po przypadkowym dośrodkowaniu z połowy boiska. Na szczęście Miszczuk wychodzi z opresji.
40'
Żółtko dla Warcholaka za faul taktyczny. Olimpia wychodziła 4 na 3. Dobra decyzja.
39'
supporters
Jeszcze jeden!
39'
Nitek uspokaja zawodników, żeby się nie grzali na kolejne ataki tylko spokojnie pograli piłką.
38'
Popović metr nad bramką.
38'
Rzut wolny dla Olimpii z 25 metrów. Gospodarze ruszyli od razu do przodu.
37'
Ależ mecz Arki! Marcus zdecydowanym atakiem odbiera piłkę Piterowi-Bućko. Rusza na bramkę i majac do wyboru Lecha i Wojowskiego... decyduje się na strzał! Mocno uderzona piłka ponownie wpada między nogami Sapeli.
36'
gol_akcja
2:0!!!!! MARCUUUUUS!!!!!!
35'
Ława zdecydował się na strzał. Sapela czujny łapie piłkę lecącą przy słupku w krótki róg.
34'
Piter-Bućko fauluje urywającego się Szuberta. Mamy rzut wolny z narożnika pola karnego.
33'
Dobra interwencja Alana, Rogalski wybiegł z piłką za boisko i zacznie Miszczuk.
30'
Po wybiciu piłki próbował Szczot i znów Miszczuk na róg. Pozwoliliśmy gospodarzom na zbyt wiele. Na szczęście po wszystkim (oby) i zacznie nasz bramkarz.
29'
Ufff... Piłka przelatuje w niedalekiej odległości od bramki. Jeszcze jeden róg.
28'
Z 30 metrów uderzał Szczot. Dobrze broni Miszczuk.
26'
Żółtko dla Alana za zbyt ostry atak z tyłu.
25'
Uderza bardzo aktywny Marcus. Niestety w nogi Pitera-Bućko.
25'
Spokojnie od własnej połowy Arka. Gospodarze jakby spali i nie mogli się obudzić po straconym golu.
23'
supporters
Warto podkreślić dobry doping Arkowców. Po bramce jeszcze, co zrozumiałe, zyskał mocy!
22'
Znów celny strzał na bramkę. Tym razem Lech po kontrze. Wydaje się, że mógł jednak poszukać podaniem kolegów.
21'
Arka jest od dłuższej chwili zdecydowanie lepsza. Olimpia gubi się w rozegraniu i często oddaje nam piłkę.
21'
Marcus! Dośrodkowanie Ławy i Marcus uderza na bramkę. Broni Sapela.
20'
Tylko rzut rożny. Piłka po głowie Kłusa wychodzi nad bramką Olimpii.
19'
Przy piłce Marcus i Ława.
19'
Ława faulowany na 20 metrze! Będzie okazja...
18'
Ajjj.. Nalepa doskonale rozegrał do Lecha, dostał piłkę z powrotem, ale na gorszą nogę i uderzył wysoko nad bramką.
17'
Alan na róg po dośrodkowaniu Rogalskiego. To pierwszy korner dla gospodarzy.
15'
Olimpia trochę się pogubiła i Arka miała dwie świetne szanse na kontry. Niestety gubiliśmy piłkę na 20-30 metrze.
15'
Piękna akcja Arki. Jedna z ładniejszych w sezonie!
14'
Świetna, aczkolwiek troszkę przypadkowa bramka! Od A do Z gol Alana Fialho. Świetnym wyprzedzeniem odebrał piłkę na połowie boiska, wyprowadził ją i zagrał prostopadle do Szuberta. Ten odważnie wbiegł między obrońców, wycofał na 12-13 metr, gdzie nabiegał fantastycznie idący za akcją Alan. Brazylijczyk przyjął piłkę i mocnym strzałem między nogi Sapeli nie dał mu szans.
13'
gol_akcja
ALAN FIALHO!!!!! GOOOOOOL!!!!!!
10'
Grzegorz Niciński jak zwykle pełny życia przy ławce. Mocno obrywa się Marcusowi za próbę gry piętką.
8'
Kontra Olimpii. Kaczmarek wycofuje do Popovicia, ten z 20 metrów tuż obok słupka. Było groźnie po raz drugi!
8'
Zalązek niebezpiecznej akcji Arki. Niestety Lech traci głupio piłkę pod polem karnym.
6'
supporters
Głośne "Heeej Arka goool" z sektora Arkowców. Po chwili ładna szarża Warcholaka i zbyt głębokie dośrodkowanie.
5'
Nic nie wyszło, fauluje tym razem Wojowski.
5'
Ostry faul na Marcusie i Arka spróbuje dograć stały fragment z połowy boiska.
3'
Arka przeniosła ciężar gry pod bramkę Sapeli. Mamy rzut z autu.
3'
supporters
Arka gol, Arka gol, Arka gol!
2'
Koszmarna pomyłka byłego napastnika Arki. Po serii fatalnych pomyłek defensorów z Gdyni, piłkę w pole karne dogrywa jeden z zawodników Olimpii, a zamykający akcję Aleksander pudłuje nieprawdopodobnie z 2-3 metrów!
2'
Aleksander nie trafia z 2 metrów!
2'
supporters
Głośno od początku meczu dopinguje sektor Olimpii. Teraz głośno Arkowcy. KTO WYGRA mecz?! ARKA!
1'
timer
Gramy!
-1'
Rozpocznie Arka.
-1'
Arka atakuje w stronę sektora Olimpii. Nasi na żółto-niebiesko, gospodarze oczywiście biało-zielono. Prawie jak derby:)
-2'
supporters
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie NASZA ARKA gra!"
-3'
Rezerwowi Arki wyszli już z szatni, ida też hostessy z flagami, a za nimi zawodnicy Olimpii i Arki.
-5'
Spiker przedstawił pana Remigiusza, który jest sponsorem meczu. Ciekawa inicjatywa:) miejmy nadzieję, że zawodnicy zasponsorują dzisiaj ciekawe widowisko. Liczymy na 3 punkty!
-7'
supporters
Pierwszy raz dali znać o sobie kibice gospodarzy. Jest ich w młynie już niecałe 2 setki.
-8'
Gościem specjalnym w Grudziądzu jest dzisiaj Radosław Majdan, który po meczu będzie wręczał jakieś nagrody w turnieju młodzików. Wesoło:)
-12'
Arkowcy zeszli na 12 minut przed pierwszym gwizdkiem do szatni. Gospodarze idą ich śladem.
-15'
Równo 15 minut do pierwszego gwizdka. Na razie frekwencja raczej pozostawia gospodarzom wiele do życzenia. W młynie około 100 fanów, na trybunie głównej też kilkaset osób. Pogoda jest dużo mniej przyjemna niż w ostatnich dniach, stąd zapewne sporo osób zdecydowało się wybrać na stadion na ostatnią chwilę.
-20'
Murawa wydaje się lepsza niż ostatnio, aczkolwiek wiele brakuje jej do ideału.
-22'
Oba zespoły w intensywnej rozgrzewce. Arka od strony sektora gości, gospodarze niedaleko pustawego młyna Olimpii.
-24'
Warunki pogodowe średnie. Trochę zimno, około 5 stopni powyżej zera. Na szczęście nie pada i nie wieje.
-25'
Arka w identycznym zestawieniu jak w wygranym 1:0 meczu z Chrobrym Głogów. U gospodarzy do składu wraca Maciej Rogalski.
-27'
supporters
Na sektorze już około 150 Arkowców. Łączna liczba będzie oczywiście kilkukrotnie większa.
-30'
Witamy z oldschoolowego stadionu w Grudziądzu. Lekkie opóźnienie spowodowane nieogarnięciem miejscowych pracowników. Za pół godziny poczatek meczu. Składy są już wpisane do panelu.
-1929'
Do Grudziądza wybiera się jak zwykle liczna grupa kibiców Arki. Tych, którzy nie zobaczą meczu na żywo zapraszamy na naszą relację prosto ze stadionu przy ul. Piłsudskiego.
-1929'
W meczowej kadrze Arki jedna zmiana. W miejsce Sulewskiego wskoczył do niej Olek Jagiełło, który zaliczył ostatnio udane 90 minut w rezerwach.
13' asysta Michał Szubert (Arka Gdynia)
13' gol_akcja Alan Fialho (Arka Gdynia)
26' zolta_kartka Alan Fialho (Arka Gdynia)
36' gol_akcja Marcus da Silva (Arka Gdynia)
40' zolta_kartka Marcin Warcholak (Arka Gdynia)
41' asysta Glauber Souza Couto (Arka Gdynia)
41' gol_akcja Paweł Wojowski (Arka Gdynia)
46' zmiana_zejscie Dariusz Kłus (Olimpia Grudziądz)
46' zmiana_wejscie Adam Cieśliński (Olimpia Grudziądz)
55' zolta_kartka Alan Fialho (Arka Gdynia)
55' czerwona_kartka Alan Fialho (Arka Gdynia)
56' zmiana_zejscie Bartosz Jaroch (Olimpia Grudziądz)
56' zmiana_wejscie Oskar Trzepacz (Olimpia Grudziądz)
57' zmiana_zejscie Grzegorz Lech (Arka Gdynia)
57' zmiana_wejscie Antoni Łukasiewicz (Arka Gdynia)
67' zmiana_zejscie Robert Szczot (Olimpia Grudziądz)
67' zmiana_wejscie Marcin Smoliński (Olimpia Grudziądz)
71' zmiana_zejscie Michał Szubert (Arka Gdynia)
71' zmiana_wejscie Maciej Wardziński (Arka Gdynia)
73' zmiana_zejscie Marcus da Silva (Arka Gdynia)
73' zmiana_wejscie Łukasz Kowalski (Arka Gdynia)
78' zolta_kartka Michał Łabędzki (Olimpia Grudziądz)
81' zolta_kartka Łukasz Kowalski (Arka Gdynia)
86' czerwona_kartka Marcin Kaczmarek (Olimpia Grudziądz)