Olaf Kobacki zanotował dwa występy w reprezentacji Polski do lat 20 w turnieju Elite League. W piątek rozegrał pierwszą połowę w wygranym 2:0 meczu z Anglią w Bielsku-Białej, a w poniedziałek - drugą w przegranym 0:2 spotkaniu z Czechami we Frydek-Mistek.

W piątkowej rywalizacji z Anglią 20-letni skrzydłowy został desygnowany do boju przez Miłosza Stępińskiego w wyjściowej jedenastce, a w przerwie zmienił go Dominik Piła z Chrobrego Głogów. Biało-czerwoni sensacyjnie zwyciężyli 2:0 po bramkach Radosława Gołębiowskiego i Patryka Szwedzika w drugiej połowie. W poniedziałek natomiast nastąpiły dokładne odwrotności okoliczności sprzed trzech dni - piłkarz Arki w przerwie zastąpił Piłę, a młodzi Polacy tym razem zeszli z boiska pokonani - w analogicznym stosunku, w jakim w Bielsku wygrali.

Gratulujemy reprezentowania barw narodowych i życzymy kolejnych powołań!