Wisła Puławy - Legionovia Legionowo 2:1 (Maksymiuk 26', Meschia 28' - Mazurek 34')

Legionovia: Dominik Pusek - Mikołaj Grzelak, Tomasz Wojcinowicz, Mateusz Zając II, Wojciech Kalinowski - Mateusz Żebrowski (81' Filip Kowalczyk), Konrad Zaklika (70' Przemysław Rybkiewicz), Patryk Koziara, Ołeksij Kłak, Mateusz Kwiatkowski - Grzegorz Mazurek

Tomasz Wojcinowicz zagrał cały mecz w barwach Legionovii. Jego zespół w trzeciej kolejce II ligi poniósł trzecią porażkę. Tym razem drużyna z Legionowa przegrała 1:2 z Wisłą Puławy. Wszystkie bramki padły w odstępie 8. minut pierwszej połowy. Goście do końcowych minut walczyli o zdobycie wyrównującej bramki, ale ostatecznie wracają do Legionowa bez punktów. W następnej kolejce Legionovia zmierzy się z Radomiakiem.